17 Günde 5 Kilo Kas Nasıl Yapılır? Doğal Kas Yapmak | Beslenme Fitness Programı | Vücut Geliştirme

17 Günde 5 Kilo Kas Nasıl Yapılır? Doğal Kas Yapmak | Beslenme Fitness Programı | Vücut Geliştirme


Başarmak inanmanın yarısıdır! Fitness programı ayrıntıları açıklamalarda!

9 comments on “17 Günde 5 Kilo Kas Nasıl Yapılır? Doğal Kas Yapmak | Beslenme Fitness Programı | Vücut Geliştirme

 1. Sitki Unal Post author

  Sen boş sun yanlış bilgi verme bcaa vs gibi ek splametleri zaten vucut 15 sonra işlevini görür hadi onu geçtik sen yakıt dahi kullansan yine olmaz kas en azından 36 saat dinlenmeli ve bu araliklarlada sağlam videodaki vucut için 5 6 yıl çalışman gerekli sen Fake yapıyorsun aslında hakkın küfür ama gerek yok düşman bile olmam sözü var ya o hesap ( fayda sağlamak için yazdım )

  Reply
 2. TAYFUR TÜRK Post author

  Yavaş salla ya inanmıyorum izlenip youtuber olarak para kazanmak için bu kadar iddialı ve asılsız bi başlık atıp kandırma insanları ki bir insan steroid kullanmadan istediği kadar takviye alsın maximum 10 kilo kas alabilir sn kilo almışındır

  Reply
 3. Küçük Bilge Aslan Post author

  Sevgili hevesli genc kardesim o yedigin yemeklerle tartida 5kg fazla cikman gayet normal. Sabah ile aksam arasinda bile 5kg fark olabiliyor kiside. Farkin sebebi buyuk ihtimal bağırsaklarda kalan posa su ve fazla çöp besin yemekten olusan yagdir. Basarilar dilerim.

  Reply
 4. Sağlıklı Beslenme ve Fitness Post author

  Anabolik ve steroid kullanmadan kas yapılabileceğini kanıtlamak istedik ve oldu. Kim size bu maddeleri satmak istiyorsa onlardan uzak durun arkadaşlar.

  Reply
 5. TAYFUR TÜRK Post author

  Klasik cevap yazmışsın ama 17 günde 5 kilo kas alman mümkün değil kilo almışssındır diyorum ok

  Reply
 6. Ersin Saat Post author

  Ben çok beğendim. Güzel bir vücut geliştirme ve fitness beslenme programı olmuş. Steroid olmadan kas nasıl yapılır çok iyi anlatmışsın. Tebrikler. Aksini iddia eden kesin steroid satar. Yani steroid satanlar Tabi ki bu videoya çamur atar.

  Reply
 7. deniz ileri Post author

  Çok iyi bir vücudun var. Belki 17 günde 5 kg kas değil de kas + yağ deseydin daha doğru olabilirdi. Video güzel ancak sadece vücut geliştirme ve fitness beslenme programı hakkında bilgi vermişsin. Keşke fitness programında yaptığın egzersizleri daha ayrıntılı anlatsaydın. Ancak doğal kas yapmak başlığı beni her zaman etkilemiştir. Tebrikler videolarının devamını bekliyorum.

  Reply
 8. Lale Hatun Post author

  Ya çocuk ne kadar güzel bir beslenme programı sunmuş ama bazıları sanırım kıskandıkları için b ok atmak için ellerinden geleni yapmışlar. Ben eşime söyledim o da 2 gündür uygulamaya başladı. Biz çok memnunuz:) Ama biraz bana iş düştü yemekler konusunda. Geceleri de çok iyi oldu bizim için!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *